Üniversiteden ilan: ‘Şeytanla mücadele edecek Doçent aranıyor’

Karaman’da bulunan Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi, İslami İlimler Fakültesine 'Şeytanla mücadele edecek insan eğitimi üzerine çalışmaları bulunan' Yardımcı Doçent alacak.

Üniversiteden ilan: ‘Şeytanla mücadele edecek Doçent aranıyor’

Karaman'daki Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi, İslami İlimler Fakültesi'ne 'Şeytanla mücadele edecek insan eğitimi üzerine çalışmaları bulunan' yardımcı doçent alacak. Üniversitenin web adresinde yayınlanan ilanda, çeşitli dallarda öğretim üyesi alınacağı belirtildi. Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okuluna ‘'Güreşçilerde buz masajının toparlanmaya ilişkin biyokimyasal parametrelere etkisi üzerine çalışması olan'' Doçent alınacak.

seytan-orta

Şeytan ile mücadele

Sözcü'den Deniz Ayhan'ın haberine göre, Türk Dili ve Edebiyatı bölümüne alınacak Yardımcı Doçent için ise ‘'Pervane Bey Mecmuası, Harputlu Mahmut Bahreddin Divanı, Arapça- Farsça-Türkçe manzum sözlük konularında çalışmaları olma'' şartı aranacak.

İslami İlimler Fakültesi Felsefe ve Din Bilimleri bölümüne alınacak Yardımcı Doçent ilanında ise ‘'Kur’an ve Sünnet rehberliğinde şeytanla mücadele edecek insan eğitimi üzerine çalışmaları olma'' şartları sıralandı. Yardımcı doçent kadrosuna başvuran tüm adaylar için yabancı dil sınavı yapılacağı da belirtildi.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler