Trabzon'da 12 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz!

Trabzon'un Maçka ilçesine bağlı Kırantaş Köyü'nde 12 yaşındaki bir kız çocuğu tecavüze uğratılıp darp edildi. Tecavüzcünün elinden ölü taklidi yaparak kurtulan kız çocuğu daha sonra evine kaçmayı başarıp olayı ailesine anlattı.

Trabzon'da 12 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz!

SiyasiHaber - Trabzon

Trabzon'un Maçka ilçesine bağlı Kırantaş Köyü'nde 12 yaşındaki bir kız çocuğu köylüsü olan 45 yaşında bir erkek tarafından tecavüze uğratılıp darp edildi. Tecavüzcünün elinden ölü taklidi yaparak kurtulan kız çocuğu daha sonra evine kaçmayı başarıp olayı ailesine anlattı.

Olay dün öğle saatlerinde Trabzon'un Maçka ilçesine bağlı Kırantaş Köyü'nde meydana geldi. Ortaokul 2. sınıf öğrencisi bir kız çocuğu aynı köyde ikâmet eden Şaban Altıntaş (45) isimli erkek tarafından tecavüze uğratıldı. Ölü taklidi yaparak kurtulan kız çocuğu olayı ailesine anlattı.

Kırantaş Köyü'nde ikâmet eden 12 yaşındaki kız çocuğu öğle vakitlerinde büyükbaş hayvanları kontrol etmek üzere dışarı çıktı. Oyuncaklarını da yanına alan çocuk bir süre orada bekledi. Kız çocuğunu dışarıda yalnız gören Şaban Altıntaş çocuğa saldırdı.

Kız çocuğunun ifadelerine göre Şaban Altıntaş çocuğu önce darp ve tecavüz etti, ardından boğarak öldürmeye çalıştı. Ölü taklidi yaparak tecavüzcünün elinden kurtulan kız çocuğunun yüzü tanınmayacak hale geldi. Boynunda ve yüzünde derin tırnak yaraları bulunan kız çocuğu Maçka Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Olayın ardından kaçan tecavüzcü Şaban Altıntaş Jandarma ve köylüler tarafından yapılan yoğun aramalar sonucu dedesinin evinde yakalandı. Saklandığı evde elinde tüfekle yakalanan Şaban Altıntaş isimli tecavüzcü gözaltına alındı.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler