Şort giyen kadına tekme atan adamın Facebook paylaşımları: Açık gezen kadın karımdır

İstanbul'da bir toplu taşıma aracında bir kadına şort giydiği gerekçesiyle saldıran Abdullah Çakıroğlu isimli şahıs bugün gözaltına alınmıştı. Saldırganın Cumhurbaşkanı Erdoğan sevdalısı olduğu, Menzil tarikatının paylaşımlarını yaptığı, kadınla el sıkışmanın "zina" olduğu yazılan görselleri paylaştığı görüldü.

Şort giyen kadına tekme atan adamın Facebook paylaşımları: Açık gezen kadın karımdır

İstanbul Maslak'ta bir otobüste yolculuk yapan Ayşegül Terzi'ye şort giydiği için tekme atan 35 yaşındaki Abdullah Çakıroğlu'nun sosyal medya sitesi Facebook üzerinden yaptığı paylaşımlar ortaya çıktı.

Sosyal medya hesabında Recep Tayyip Erdoğan'a övgüler yağdıran, Menzil tarikati lideriyle ilgili paylaşımlar yapan Abdullah Çakıroğlu, kadının eline dokunulmasının zina olduğunu yazan paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Sabah Gazetesi ise kadına saldıran bu şahsın "Akli dengesinin yerinde olmadığını" iddia etti. Bilindiği üzere taciz, tecavüz ve kadın cinayeti gibi vakalarda 'akli dengenin bozulması', 'tahrik', 'cinnet getirme hali' olayı meşrulaştırmak adına kullanılıyor.

Şahsın paylaşımları "Herkese açık" olduğundan kolayca pek çok kişi tarafından görüntülendi. Olayın haber portallarında yer almasından sonra Facebook hesabına ulaşılamadı.

 

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler