Rize'de bir kadın erkek arkadaşı tarafından cinsel saldırıya maruz kaldı

Rize’de M.K. isimli erkek kız arkadaşının çayına uyku ilacı koyduktan sonra cinsel saldırıda bulunduğu anları videoya çekerek internette dolaşıma soktu. Kadının babası ise olayın öğrenmesi üzerine M.K.’nın cinsel organını kesti.

Rize'de bir kadın erkek arkadaşı tarafından cinsel saldırıya maruz kaldı

Rize’nin Fındıklı ilçesinde yaşayan M.K. isimli erkek kendisi gibi Ordu Üniversitesi’nde okuyan kız arkadaşının çayına uyku ilacı attıktan sonra cinsel saldırıda bulundu ve bu anları da videoya kaydetti.

M.K. ayrıca kaydettiği görüntüleri internette yayınladı.

Ailesinin yanına giden ve burada intihar girişiminde bulunan genç kadın, ailesinin çabaları ile kurtarıldı.Kadın tedavisinin ardından yaşadıklarını babasına anlattı.

Bunun üzerine genç kadının babası kızına cinsel saldırıda bulunan M.K.’yı arayarak görüşmek istediğini söyledi. Fındıklı’da görüşme yerine giden M.K. ile kısa bir süre konuştuktan sonra baba ve yanındaki kişiler, M.K.’nın cinsel organını kesti.

Ambulansla Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınan M.K.’nın ifadesi henüz alınmazken, genç kadının babası ise polisler tarafından ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Etiketler: cinsel saldırı, Rize

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler