Ege Üniversitesi öğrencilerinden rektöre uğurlama: Değdi mi Cüneyt?

Öğrenciler, 11 akademisyeni görevinden eden ve ardından FETÖ soruşturmasında açığa alınan Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Hoşcoşkun'u Rektörlük önünden, “Bir şey soracağız, değdi mi?” yazılı dövizlerle uğurladı.

Ege Üniversitesi öğrencilerinden rektöre uğurlama: Değdi mi Cüneyt?

Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK), hakkında FETÖ soruşturması yürütülen Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Cüneyt Hoşcoşkun'u açığa aldı. Rektörlüğe vekaleten YÖK Üyesi Prof. Dr. Beril Dedeoğlu atandı.

FETÖ soruşturmasından açığa alınan rektör Mustafa Cüneyt Hoşcoşkun, Barış İmzacısı olan birçok akademisyenin atılmasına sebep olmuştu.

İzmir Öğrenci Kolektifleri'nden öğrenciler, açığa alınan Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Hoşcoşkun'u Rektörlük önünden, “Bu cezalar bu soruşturmalar boşuna ley boşuna Cüneytciğim, bir şey soracağız değdi mi? Rektörlük la bu düdüklü tencere mi?” yazılı dövizlerle ve mektup okuyarak uğurladı.

(Facebook Mobil'den giren ziyaretçilerimiz videoyu izleyememeleri durumunda, sağ üst "Paylaş" butonundan "Tarayıcıda aç" sekmesine tıklayarak videoya erişebilirler)

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler