Mustafa Topaloğlu eşine şiddet uyguladı: Vurmadım, elimi şöyle savurdum

Derya Topaloğlu İnstagram hesabından eşi Mustafa Topaloğlu tarafından göz kemiğinin kırıldığı fotoğrafını paylaştı. Mustafa Topaloğlu "vurmadım, elimi şöyle savurdum" dedi.

Mustafa Topaloğlu eşine şiddet uyguladı: Vurmadım, elimi şöyle savurdum

Derya Topaloğlu eşi Mustafa Topaloğlu'nun kendisine arkadaşlarının önünde yumruk atarak göz kemiğini kırdığını bildirdi.

Derya Topaloğlu, şişmiş haldeki yüzünün fotoğraflarını Instagram hesabından şu notla paylaştı:

"Bütün tanıdıklarımın bilmesini istediğim bir olay yaşadım. Beni bu hale 18 yaşımdan 33 yaşıma kadar yanında bulunduğum ve iki evlat verdiğim Mustafa Topaloğlu getirdi. Mustafa Topaloğlu, oturduğum sitenin kafeteryasında, bayan arkadaşlarımla bir masada otururken; sorgusuz sualsiz yanıma gelip gözüme yumruk attı. Attığı yumrukla 'ortiba' dedikleri, gözümün kemiği kırıldı. Çok ciddi bir ameliyat geçirdim. Şimdi ailemin yanındayım. Olaya şahit olan komşularım; sebepsiz ve durduk yere böylesi bir olayla karşı karşıya geldiğime tanıktır. Mustafa Topaloğlu'nun sebepsiz kavgaları fazlaca olmaktaydı. Bu son vuruşuyla sözde olan evlilik bitmiştir. Böylesi bir vahşeti Allah kimseye vermesin."

Abnat, çocuklarının ileride sıkıntı yaşamaması için Topaloğlu'nun babası tarafından nüfuzlarına kayıt ettirilmeyi kabul etti ve böylece

Mustafa Topaloğlu ise şiddeti meşrulaştırarak ve "Elimin tersiyle 'sen ne yapıyorsun' dedim. Gözüne gelmiş. Onlar Allahsızlık, vicdansızlık yaptılar. Cezalarını çekecekler" diyerek eşini suçladı.

Topaloğlu "neden kahvaltı hazırlamadın" bahanesiyle uyguladığı şiddeti şöyle açıkladı:"Dedimki ilk önce benim şu kahvaltımı hazırlasaydında öyle inseydin şu kafeye. Sohbetini yapsaydın. Beni takip edeceğine git arabanın sileceğini bükmüşler onu takip et dedi. Baktım ki başka kişiye beni şikayet ediyor. Bende sen ne yapıyorsun diye elimin tersiyle Allahım şahittir. Elimi salladım. Bu yüzük bunun gözünün üstüne denk geldi. Ben seni ne hale getiriyorsun dedim. Çıktım gittim bu kadar. Dövdü, vurdu, darp bunlar yalan." 

 

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler