Melih Gökçek'ten Twitter'da gündem olan 'İB. KALIN' paylaşımı

Gökçek, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile ilgili "İB. KALIN" ve "CIA raportörü çıktı" paylaşımıyla dün gece saatlerinde bir kez daha Twitter'da gündem oldu.

Melih Gökçek'ten Twitter'da gündem olan 'İB. KALIN' paylaşımı

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile ilgili bir internet sitesinde yer alan haberi  "İB. KALIN" yazarak Twitter'dan paylaşan Melih Gökçek, haberi saniyeler içinde sildi. Melih Gökçek'in paylaştığı haberde, "Recep Tayyip Erdoğan’ın baş danışmanı İbrahim Kalın, CIA raportörü çıktı" ifadeleri yer alıyordu.

"Yanlış Tuşa Basmışım"

Melih Gökçek paylaşımının haber olmasının ardından yine Twitter hesabından bir açıklama yaptı. "FETÖ'cü alçakların İbrahim Kalın kardeşimle ilgili daha önce yaptıkları haberi tekrar gündeme getirmek istediklerini gördüm. İbrahim'e bu linki direkt mesaj atmaya çalışırken sehven yanlış tuşa basmışım mesaj genele düştü" diye yazan Gökçek, "Kimse bundan bir ekmek çıkartmaya kalkmasın... İbrahim Kalın kardeşimle de konuştum. Fetocuların ilk defa Taraf gazetesinde dile getirdikleri bu yalan ve alçak haberin hiçbir kıymeti yoktur. Fetocular attığınız bu iftiraların içinde kendiniz boğulacaksınız" yazdı.

"Yanlış Tuş" Savunması "komik" bulundu

"Yanlış tuşa bastım" savunması twitter medyasında 'komik' bulundu. Gökçek'in paylaştığı haberin Gülen cemaatine yakınlığıyla bilinen sitede aylardır durduğu ortaya çıktı. Twitter yorumcuları, Yanlış tuşa basan birinin paylaşımın başına "İB.KALIN" diye yazmaması gerektiğini iddia etti. Gökçek'in bu paylaşımı feyk hesabı yerine kendi hesabından paylaştığı yorumuda ifade edildi.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler