Kadın Cinayeti: Bir erkek, kendisinden boşanmak isteyen eşini ve kızını öldürdü

Urfa’nın Viranşehir ilçesinde yaşayan Hasan Ertan, boşanmak istediği gerekçesiyle eşi Hanife Ertan’ı ve kızı 20 yaşındaki Sevda’yı sokak ortasında tabancayla vurarak öldürdü.

Kadın Cinayeti: Bir erkek, kendisinden boşanmak isteyen eşini ve kızını öldürdü

Urfa'nın Viranşehir İlçesi'nde yaşayan Hasan Ertan, kendisinden boşanmak isteyen Hanife Ertan'ı ve 20 yaşındaki kızı Sevda'yı tabancayla vurarak öldürdü. 

Hasan Ertan, Kendisinden boşanmak isteyen Hanife Ertan ile sokakta karşılaştı. Hasan Ertan’ın barışma isteğinde bulunduğu Hanife Ertan, yanındaki kızı Sevda ile bulunduğu noktadan uzaklaşmak istedi. Bu sırada Hasan Ertan, yanındaki tabancayı çekip, eşi Hanife ve kızı Sevda’ya peş peşe ateş etti.

Hasan Ertan olay yerinden koşarak kaçtı. Çevredekilerin ihbarıyla gelen sağlık ekipleri, Sevda Ertan’ın yaşamını yitirdiği belirlerken, annesi Hanife Ertan ise ambulansla Viranşehir Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Acil serviste tedaviye alınan Hanife Ertan da doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.

Anne ve kızının cesetleri, otopsi için morga konulurken, olay yerinde inceleme yapıp boş kovanları toplayan polis, Hasan Ertan’ı yakalamak için çalışma başlattı.

Etiketler: Urfa, Kadın Cinayeti

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler