İzmir'de kadın cinayeti: Eski eşini boğarak öldürdü

İzmir'in Menemen ilçesinde, bir çay ocağında çalışan 36 yaşındaki Hacer Çetin, üç yıl önce boşandığı 48 yaşındaki A.R. tarafından, evinde boğazı sıkılarak öldürüldü.

İzmir'de kadın cinayeti: Eski eşini boğarak öldürdü

Eşi A.R.'den boşanıp İstanbul'a yerleşen Hacer Çetin tekrar döndüğü Menemen'de, Bahadır Mahallesi'ne yerleşerek bir çay ocağında çalışmaya başladı. Çetin ile barışıp tekrar bir araya gelmek istediği ve çalışmasına karşı çıktığı öne sürülen eski eşi A.R., evine gitti. İkili arasında tartışma çıktı.

Cumhuriyet'te yer alan haber; evden yükselen sesleri duyan komşuları, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Eve gelen ekipler içeri girdiklerinde, Hacer Çetin'in cesedini buldu. Yapılan incelemenin ardından Çetin'in cesedi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Cinayet yerinden kaçan A.R.'nin ise İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne gittiği belirlendi. Kocaeli'ye gitmek üzere yola çıkan A.R.'nin bindiği otobüs, polis tarafından Manisa'da durduruldu. Otobüste bulunan A.R. gözaltına alındı.

Yapılan otopside, Çetin'in boğazı sıkılarak öldürüldüğü belirlendi. Emniyetteki işlemleri süren A.R. ile Hacer Çetin çiftinin bir çocuklarının bulunduğu öğrenildi.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler