Gaziantep'te patlama

Gaziantep'te şiddetli bir patlama sesi duyuldu. Valiliğin açıklamasına göre patlama sesi Fırat Kalkanı operasyonunda kullanılan uçakların ses hızını aşmasından kaynaklı meydana geldi.

Gaziantep'te patlama

Gaziantep'te 23.30 sularında bir patlama sesi duyuldu. Şehrin her yerinden duyulan patlama sesine dair Valiliğin yaptığı yazılı açıklamada ölü veya yaralı olmadığı, Fırat Kalkanı operasyonunda kullanılan uçakların ses hızını aşmasından kaynaklı oluştuğu bilgisi yer aldı.

 

Gaziantep'te patlama

 

Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ise Twitter hesabından "Gaziantep'in her tarafından duyulan patlama ile ilgili şu an şehir içerisinde herhangi bir sıkıntı yok" açıklamasında bulundu. Tahmazoğlu "Duyulan sesli ile alakalı emniyetimiz şu anda araştırma yapıyor net bir bilgi yok. Başka haberlere itibar etmeyiniz" ifadelerini kullandı.

 

Gaziantep'te patlama

 

Öte yandan çeşitli haber sitelerinde ve sosyal medyada bilgi kirliliği mevcut. Yerel kaynaklardan alınan bir bilgiye göre IŞİD elemanlarının kullandığı bir araç polis takibine yakalanmasıyla şoförü tarafından patlatıldı, ölü ve yaralı olduğu iddiası var.

 

Etiketler: Gaziantep, patlama

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler