Fatih Terim, Alaçatı'da mekan bastı: Anadolu Ajansı olayı haber yapan muhabirini sansürledi!

Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim'in Alaçatı'da damadıyla birlikte bir restorana saldırı düzenlediği iddia edildi. Anadolu Ajansı muhabirinin olaya ilişkin haberi sansürlendi.

Fatih Terim, Alaçatı'da mekan bastı: Anadolu Ajansı olayı haber yapan muhabirini sansürledi!

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, iki damadı ve koruması Çeşme Alaçatı’da bir mekanı bastı. Damadına ait restoranın yanındaki Yüzevler’e giden Terim, hem Yüzevler’in sabihini hem de 5 çalışanını darp etti. Yaralılar darp raporu aldı, karakola giderek şikayette bulundu.

Gazete Duvar'ın haberine göre, olay sırasında yaralanan Yüzevler çalışanlarından Abdurrahim Baysal yaptığı açıklamada gece yarısı yaşanan olay sırasında Fatih Terim ve beraberindekilerin çalıştıkları mekana geldiğini söyledi. “Ben sadece Terim’i milli takım hocası olduğu için tanıdım. Ancak sonradan damadı olduğunu öğrendiğim bir şahıs sandalyeyle koluma ve başıma vurdu. Esmer olan damadı değil ama sarışın olan vurdu” dedi. Baysal olay sırasında Terim’in alkollü olduğunu da öne sürdü.

Anadolu ajansı haberi sansürledi

Öte yandan Anadolu Ajansı muhabiri İbrahim Ayal, olaya ilişkin haberinin Anadolu Ajansı tarafından yayınlanmadığını açıkladı. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Ayal, haberinin sansürlenmesi nedeniyle istifa ettiğini belirtti. 

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler