Erdoğan’a övgüler düzen holding patronuna ‘hayali ihracat’tan gözaltı

“Hayali ihracat”, “akaryakıt kaçakçılığı”, “resmi evrakta sahtecilik” suçlamaları ile bu sabah saatlerinde yapılan operasyonda yandaş Keskin Holding’in sahibi Recep Ercan Keskin ile birlikte toplam 11 kişi gözaltına alındı.

Erdoğan’a övgüler düzen holding patronuna ‘hayali ihracat’tan gözaltı

‘Hayali ihracat’, ‘akaryakıt kaçakçılığı’, ‘resmi evrakta sahtecilik’ suçlamaları ile yapılan operasyonda Keskin Holding’in sahibi Recep Ercan Keskin ile birlikte toplam 11 kişi gözaltına alındı.

Hürriyet’ten Dinçer Gökçe’nin haberine göre,, merkezi İstanbul Etiler’de bulunan holdingin sahibi Recep Ercan Keskin bu sabah 05.00 sıralarında evinde gözaltına alındı.

Erdoğan’a övgüler sıralamıştı

Keskin Holding Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ercan Keskin16 Nisan referandumu öncesi yaptığı bir açıklamada Erdoğan’a övgüler düzmüştü.

Erdoğan liderliğindeki AKP hükümetinin Türkiye’yi her alanda büyüttüğünü ileri sürerek, “Büyük değişimleri büyük liderlerin yapar” yorumunda bulunmuştu.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı operasyonun son yılların en büyük operasyonu olduğu öne sürülüyor.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler