Denizli İlçe Milli Eğitim Müdürü 'referandum' paylaşımından sonra hesabını kapattı

Denizli'nin merkez Pamukkale İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Zekeriya Çamlıbel sosyal medya hesabından yaptığı referandumla ilgili "90 yıl sonraki dönüm noktamız" paylaşımına gelen tepkiler üzerine hesabını kapattı.

Denizli İlçe Milli Eğitim Müdürü 'referandum' paylaşımından sonra hesabını kapattı

Pamukkale İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Zekeriya Çamlıbel, sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki hesabından yaptığı, 'İlk kez ülkemizi geri almak için bu kadar yaklaştık. Bu 90 yıl sonraki ilk dönüm noktamız' diye başlayan paylaşımı kısa sürede yayılırken, eğitim camiası başta olmak üzere birçok kesimden tepkiler yükseldi.

Eğitim-İş Denizli Şube Başkanı Kadem Özbay, Çamlıbel'in sosyal medyada, 'İlk kez ülkemizi geri almak için bu kadar yaklaştık. Bu 90 yıl sonraki ilk dönüm noktamız. Ya sandıkları patlatıp Osmanlı'nın torunları olarak masaya yumruğumuzu vurup sahaya ineceğiz ya da bir 90 yıl daha sürünmeye devam edeceğiz. Ne diyordu İmam-ı Şafi Hazretleri, 'Fitne zamanı, düşman oklarını takip edin, o sizi Hakka götürür' şeklinde paylaşımda bulunduğunu belirterek "Bu paylaşımı, İl Milli Eğitim Şube Müdürü, İlçe Milli Eğitim Müdürü, Eğitim Bir-Sen İlçe Başkanı ve bazı okul müdürü ve müdür yardımcıları da beğendi" dedi.

Özbay, paylaşımı 'rezalet' olarak nitelendirirken, Çamlıbel hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını belirtti.

Çamlıbel ise yaptığı paylaşıma tepki yağınca sosyal medya hesabını kapattı.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler