Çete lideri Sedat Peker’e bir ödül daha!

Çete lideri Sedat Peker'e Milliyet'in 'Şehrin en iyileri' ekinden sonra 'Quality' adlı dergi de ‘en hayırsever iş adamı’ ödülünü verdi.

Çete lideri Sedat Peker’e bir ödül daha!

Milliyet gazetesinin eki 'Şehrin en iyileri'nin düzenlediği törende 'En hayırsever iş adamı' ödülü verilen Peker'e bu kez de Quality adlı dergi tarafından aynı ödül verildi.

Derginin Genel Yayın Yönetmeni Salih Keçeci, ödül töreninde "Devletini ve milletini seven bir insanım. Fakat şunu çok iyi biliyorum ki ‘seviyorum’ demekle olmuyor sadece, icraat lazım. Ben 80’li yıllarda liseyi 6 sene okumak zorunda kalan bir insan olarak bazı şeyler yaşadım bazı değerlerim var. Bir dostum var bu uğurda hapis yatıp çıktı. Bedel ödedi, ağır bedel ödedi" ifadelerini kullandığı konuşmasında Peker'in bu ödülü hak ettiğini söyledi.

Sedat Peker ise konuşmasında Milliyet'in verdiği ödül sonrası yapılan eleştiriler için "Sosyal medyada sesleri çok çıkan ama toplumda bir karşılığı olmayan insanlar tarafından biraz eleştirilmiştim. Tabii ki daha sonra destek veren insanların fazlalığı karşısında sesleri çok çıkmamıştı" dedikten sonra "Salih Keçeci dostumuz tam öyle bir zamanda bu ödülle ilgili bana mutlaka almam gerektiğini söyledi... Duruşundan, kalitesinden özellikle ahde vefaya, dostluğa gösterdiği değerden ve geri adım atmamasından dolayı kendisini takdir ettiğimi tekrardan teşekkür ettiğimi sizlerin huzurunda söylemek istiyorum" şeklinde konuştu. 

Peker’e, geçen haftalarda Milliyet gazetesi ile 2K Media’nın ortak düzenlediği "Şehrin En İyileri Ödül Töreni"nde, Kansersiz Yaşam Derneği’ne 300 bin lira bağışta bulunduğu için "En hayırsever İş adamı" ödülü verilmişti.

 

 

Etiketler: Sedat Peker, ödül, Quality

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler