Beyaz Show'da Öğrenci Kolektifleri'nden protesto

Öğretmen Ayşe Çelik'in geçen hafta telefonla canlı yayına bağlandığı Beyaz Show'da bu hafta da salonda bulunan Öğrenci Kolektifleri üyeleri slogan attı. Slogan seslerinin ardından programın sunucusu Beyazı Öztürk yayını VTR girerek kesti. Protesto sırasında Öğrenci Kolektifi üyeleri tarafından 'Ayşe Öğretmen benim' pankartı açıldı.

Beyaz Show'un ilerleyen dakikalarında stüdyoda bulunan Öğrenci Kolektifi üyelerinin, Beyazıt Öztürk'ü protesto ederek "Ayşe öğretmen yalnız değildir" sloganı atması üzerine yayın sesi kesildi ve program VTR'ye girdi. 

Bant yayının gösterilmesinin ardından stüdyoya bağlanıldığında konudan bahsedilmedi ve kısa süre sonra program sona erdirildi.

Beyaz Show'da geçtiğimiz hafta yaşananlar ülkenin gündemine oturmuş, canlı yayında tepkisini gösteren Ayşe öğretmen AKP'lilerin ve yandaşların hedefi haline gelmişti. Ayşe Çelik, Beyaz Show'a telefonla bağlanarak "Ülkenin doğusunda yaşananların farkında mısınız? Sessiz kalmayın. Görün, duyun ve artık bize el verin. Yazık; insanlar ölmesin, çocuklar ölmesin, anneler ağlamasın" ifadelerini kullanmıştı.

 

 

Beyaz Show'da Öğrenci Kolektifleri'nden protesto

 

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler