‘Alkolü bırakmazsan evi terk ederim’ diyen kadın, kocası tarafından öldürüldü!

Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde bir erkek, alkolü bırakmazsa evi terk edeceğini söyleyen eşini av tüfeğiyle vurarak öldürdü.

‘Alkolü bırakmazsan evi terk ederim’ diyen kadın, kocası tarafından öldürüldü!

Songül Yanil, eve alkollü geldiği için Murat Yanil ile tartıştı. İddiaya göre, Songül Yanil, “Çocukların büyüdü alkolü bırak çocuklarımıza kötü örnek oluyorsun. Alkolü bırakmazsan çocuklarımı alır evden giderim. Bir daha çocuklarımı ve beni göremezsin” diyerek kocasına tepki gösterdi. Murat Yanil ise “Sen benim eşimsin gidemezsin, gidersen seni öldürürüm” dedikten sonra oturma odasında bulunan ruhsatsız otomatik av tüfeğiyle eşine ateş etti.

Göğsünden tek kurşunla vurulan Songül Yanilhayatını kaybetti. Durumun polise bildirilmesi üzerine, Songül Yanil’in cenazesi Kırıkhan Devlet Hastanesi morguna kaldırıldıktan sonra otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Olaydan sonra gözaltına alınan Murat Yanil ise emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Murat Yanil’in daha önce de aileyi rehin alma, genel güvenliği tehlikeye sokma, kasten yaralama suçlarından sabıkası olduğu öğrenildi.

(GAZETEYOLCULUK)

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler