AKP Burdur İl Başkanı istifa etti

AKP Burdur İl Başkanı Süleyman Faki istifa etti. Faki istifasını bir açıklamayla duyurdu.

AKP Burdur İl Başkanı istifa etti

AKP Burdur İl Başkanı Süleyman Faki, görevinden istifa etti. Süleyman Faki, istifasıyla ilgili yaptığı açıklamada, “22 aydan bu yana büyük bir onur, gurur ve şerefle taşıdığım, yürüttüğüm il başkanlığı görevinden bayrağı bir başka arkadaşıma devretmek üzere ayrılıyorum” dedi.

Faki, açıklamasında “11 Şubat 2016 tarihinde şahsıma tevdi edilen Burdur İl Başkanlığını, bugüne kadar bir dava bilinci ve aşkıyla, milletimize hizmet için şahsım, milletvekillerim, il yönetim kurulu arkadaşlarım, teşkilatımızın tüm kademelerindeki başkan ve üyelerimle birlikte yerine getirmeye çalıştım” ifadelerini kullandı.

Görev yaptığı süre boyunca Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere bütün partililerden destek gördüğünü aktaran ve teşekkür eden Süleyman Faki, açıklamasında şunları kaydetti:

“31 Aralık 2017 Pazar günü saat 13.00’te Hüsnü Bayer Spor Salonu’nda, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın katılımlarıyla il kongremiz icra edilecektir. Şimdiden merkez ilçe ve il yönetimine seçilecek başkan ve üyelerimi kutluyor, bu kutlu yolculukta başarılar diliyorum.”

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler