Ahmet Taşgetiren Star'dan, Yıldıray Oğur Türkiye gazetesinden atıldı

Cem Küçük'ün başlattığı 'manyaklar' tartışması Star gazetesi ile Ahmet Taşgetiren'in yollarını ayırdı. Türkiye gazetesinde de Yıldıray Oğur’un yazılarına son verildi.

Ahmet Taşgetiren Star'dan, Yıldıray Oğur Türkiye gazetesinden atıldı

Cem Küçük’ün, “Artık AK Parti’nin bu radikal İslamcılarla da, yani bu Mavi Marmara’daki manyak tipler, yani kafadan İsrail düşmanı, kafadan Batı düşmanı, kafadan her şeye düşman tipler var, bunlarla da yolların ayrılması lazım” ifadesiyle başlayan tartışma Star ve Türkiye gazetesinde ayrılığa neden oldu.

“AK Parti öncelikle bu çeteleşmiş medyatörlerin kendi imajına el koymasını bertaraf etmeli. İçeriye dönük bu yaftalamaların içerde nifak oluşturacağını, sürekli içerde bir azalma meydana getireceğini, dışardan hiçbir yeni katılım olmayacağını, üstelik iktidar adınaymış gibi kesilen raconların farklı toplum kesimlerinin korkuya kapılmasına yol açacağını unutmamak lazım” ifadesiyle giren Star Gazetesi yazarı Ahmet Taşgetiren’le gazetenin yolları ayrıldı.

yıldıray
Türkiye gazetesinde de Yıldıray Oğur’un yazılarına son verildi. Oğur, kararı Twitter hesabından duyurdu. Yıldıray Oğur son dönemde başkanlık referandumunda ‘Hayır’ sinyali vermesi ve 15 Temmuz Darbe Girişimi İddianamesi’nin daha ciddi hazırlanması gerektiği yönündeki yazılarıyla dikkat çekiyordu.

Oğur, “Bir maceranın daha sonuna geldik. Türkiye’deki yazılarıma son verildi. Bu zor 4 yıldaki destekleri için teşekkür ederim. Hayırlısı…” ifadesini kullandı.

Etiketler: Türkiye gazetesi, Star

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler